Fireshow - infinitos

Fireshow head

Na chvíli vstoupíme do Vašeho světa. Ohniví tanečníci, rytmus a žár, pohyb, hudba, nechají Vaše myšlenky se uvolnit. Pramen odvěké inspirace, radost a vzpomínka na dávný sen, to vše najdete v naší ohnivé show.Přichází dvojice, obklopená ohnivými kruhy. Pomalu krouží kolem,na okamžik se vnořují do sebe, aby se vzápětí opět oddělili. Ohně se míhají těsně kolem jejich kůže. Napětí se stupňuje a zase uvolňuje jako samotný tep života.

Oheň jako prapůvodní živel vykouzlí nezapomenutelnou atmosféru Vašeho večera, rozproudí a oživí jakoukoliv zábavu. Příjemně vzruší Vás i Vaše hosty.

Nabízíme připravené vystoupení, které v rámci reálných možností může modifikovat dle Vašich představ. Napište nám své požadavky a prostorové možnosti. V naší produkci se je budeme snažit maximálně zrealizovat. Při zachování bezpečnostních podmínek není problém vystoupení realizovat ani v interiérech.

V případě interiérového vystoupení používáme speciální palivo – netoxické a odpařující se bez zanechání skvrn. Pakliže Vás ovšem zajímá zákonná úprava zacházení s ohněm v budovách, máme zde pro Vás výňatek ze zákona o požární ochraně.

Nechte si zaslat nezávaznou nabídku naší fire show nebo se pokochejte v naší fire show fotogalerii.

fireshow