Fireshow - infinitos

Jsme profesionální fire show skupina se sídlem v Praze a působností po celé České republice a příležitostně i v zahraničí. Cestování se nebojíme.

Umění ohně zdokonalujeme přibližně od roku 2001. Od té doby jsme si prošli různými fázemi.

Od roku 2005 vystupujeme coby skupina Infinitos a naším cílem není pouhé podmanění diváka, ale i neustálá snaha po sebezdokonalení s maximálním uměleckým účinkem. Od svého vzniku jsme vystoupili na mnoha komerčních i neziskových akcích po celé České republice a v zahraničí.

Naším “poznávacím znamením” jsou unikátní synchronní a choreografické fireshow či UV sestavy, které neustále inovujeme. Uměleckým záměrem je harmonická souhra lidí a ohně při zachování maximální bezpečnosti diváků při vystoupení.

Nikdy nezahálíme a stále se snažíme do naší fire show i UV show přidávat nové prvky. Během roku 2008 se v rámci ohnivé show nastálo zabydlely pyrotechnické efekty a obří kovová krychle. Jako první jsme v ČR představili a nyní používáme během vystoupení také dvě celozápalné ohnivé krychle. Do Uv show se začleňuje nástroj zvaný Buugeng.

Coby lidé jsme celkem přátelští a naklonění různým experimentům. Pokud máte zájem, můžete nás navštívit na některém z našich pravidelných tréninků. Pro  bližsí informace nás kontaktujte.