Fireshow - infinitos

Malá fireshow

Malá fireshow

Popis: Dramaticky temperamentní strhující představení, složené ze základních  nejefektnějších výrazových prvků.Diváky udržíme v gradujícím napětí a nenecháme ani na chvíli vydechnout. Základní malá fireshow představuje syntézu prvků s Poi a tyčemi + sólové výstupy

Počet účinkujících : 2-3

Délka : 10 minut

Vhodný prostor : minimálně 3x5m – při dostatečně velkém a bezpečném prostoru je show vhodná i do interiéru

Vhodné pro : firemní akce a oslavy, půlnoční překvapení, festivaly, natáčení, rodinné oslavy, prezentace

Velká fireshow

Velká fireshow

Popis: Show scénicky koncipovaná pro větší akce a prostor.Zahrnuje výstupy početnějších sestav účinkujících a možnost zapojení chůd i více výrazových prostředků. Celá show je díky přítomnosti více účinkujích nabitější a dynamičtější. Možnost celozápalných krychlí, Ohnivého karuselu a využítí více efektů

Počet účinkujících : 4-6

Délka : 15-20 minut

Vhodný prostor : minimálně 10x8m – v případě interiéru, pouze obrovské haly a s částečným omezením rizikových prvků

Vhodné pro : firemní akce a oslavy , půlnoční překvapení , festivaly , natáčení, větší oslavy, koncerty

Jiná fireshow – fire show na klíč

Fire show na klíč

Popis: Po předchozí dohodě jsme schopni připravit speciální choreografii dle daného prostoru o požadované délce. Doplnit show o zápalné nápisy, dekorace a pyrotechnické efekty.

Počet účinkujících : 2-6

Délka : dle dohody

Vhodný prostor : 1,5x2m / osobu

Vhodné pro : umocnění působivé atmosféry, speciální události

Uv Show

uv show

Popis: Show určená pro menší prostory s nedostatečným větráním a místnosti, kde není povoleno použití ohně. Uv show připravujeme speciálně dle vašich individuálních požadavků s využitím rozmanitých uměleckých prvků a v závislosti na prostoru a typu akce. V Současné době jsme v ČR jediní, kterí představují “opravdovou UV show” na principech černého divadla.

Počet účinkujících : 2-6

Délka : 2-10min připravená choreografie .. jinak dle dohody

Vhodný prostor : 5x7m a více, tma, plusem jsou UV guny ( UV výbojka 400W )  případně UV trubice přímo na místě.  Pokud nejsou – nevadí, máme vlastní, pak je ale nutná zásuvka (230V).

Vhodné pro : firemní akce a oslavy, prezentace, půlnoční překvapení, festivaly, natáčení, indoor akce

Workshopy

Popis: Máme padagogickou praxi jako lektoři při výuce základních technik Poi a tyče. S námi zapůjčeným cvičným náčiním, skrze výuku a zájem žáků, jsme schopni naučit minimální základ některých technik během několika hodin.
Cca od roku 2010 naše členky vedou různé workshopy a lekce obručí ( Hula-hoop ). Tyto workshopy jsou velice efektní tím, že jakýkoliv začátečník se něco naučí a hlavně se pobaví.

Vhodné pro : teambuildingové akce, programy pro veřejnost

Cirkusový stan

Popis: Nabízíme zprostředkování pronájmu cirkusového stanu o průměru 24m s kapacitou až 700 lidí. fotografie a informace o ciskusovém stanu

Technické požadavky

  • Ozvučení – bez něj atmosféra show nevynikne. Ohnivá choreografie, stejně jako jakákoliv jiná je postavená na zapojení více smyslů.. Podkladovou hudbu dodáváme na audio CD jako jednu stopu. Po domluvě není problém jiný formát.
  • Pakliže nemáte vlastní aparaturu, nevadí, zvukovou aparaturu zajistíme i s profesionální obsluhou sami (za příplatek).

    Další možností je vystoupení na živou hudbu. Máme osvědčenou skupinu bubenic a bubeníků s vlastními nástroji – taktéž za příplatek.

  • Šatna, místo k převlečení.
  • Pokud jsou prostory menší než námi doporučené, je možné show uskutečnit , avšak bude omezena o prostorově náročné prvky, které bývají mnohdy nejzajímavější.
  • Pro ohňové vystoupení ve vnitřních prostorách  je nutné svolení majitele/provozovatele prostoru, případně požárního technika.
  • Pro UV show disponujeme vlastním UV osvětlením, pro obří pódia aj. je vhodné zajištění dalších UV gunu/ů 400W, buď ze strany pořadatele, nebo námi – domluva nutná.
  • Pro akce jejichž místo konání je ve vzdálenosti větší než 500km od Prahy, vyžadujeme zálohu ve výši poloviny smluvené částky.
  • Pokud vám opravdu záleží na tom, aby se show uskutečnila, domlouvejte ji s větším časovým předstihem. To platí zejména pro zahraniční akce, kde je mnohdy zapotřebí vyřízení víz a očkování.