Fireshow - infinitos
ohnivé vějíře

ohnivé vějíře

Prvek umocňující půvab tance. Využíváme jako ilustrační prvek v některých fireshow. Vějíře vyžadují ze všech našich výrazových prostředků nejméně prostoru.

Speciální a pyrotechnické efekty

Speciální a pyrotechnické efekty

Erupce světla.Jiskry odletují v bujarém reji. Postava uprostřed souzní s tempem ohnivých stop. Kvůli bezpečnosti však tento “prskavkový” efekt není vhodný do malých uzavřených prostor. Minimální prostor pro bezpečné použití je proto 10x10m
Používáme mnoho druhů “sparkling” efektů – pro velké haly využíváme kvalitní pyrotechniku – při dostatečném prostoru, tedy není problém realizovat po konzultaci i v interiéru.
krychle

krychle

Krychle je naším náčiním od roku 2008. Vychází původně z ruské artistické školy a postupem času se dostala i do “světa”. Ocelovou krychli máme v leštěném provedení, v UV variantě a od roku 2010 vystupujeme také dvěmi celozápalnými krychlemi. Jedná se však o prostorově náročný prvek, který potřebuje alespoň 6x6m.
Plivání ohně

Plivání ohně

Plivači ohně patří již po mnoho staletí k tajemným a mystickým uměním, nad kterým zůstává rozum stát. Tato fascinující hra se spalujícím živlem se taktéž může stát součástí Vašeho programu. Plivání kapalinami se primárně nevěnujeme z důvodů zdravotních i bezpečnostních rizik, avšak jsme schopni zajistit plivače na opravdu vysoké profesionální úrovni. V této oblasti je naší vlastní specialitou plivání na nekapalinné bázi, kdy efekt sice není tak mocný, zato je možné tuto techniku využít bezpečně i v interiérech. Díky omezeným možnostem bezkapalinného plivání ohně však využíváme jen jako doplněk k fireshow.
Zápalné objekty a nápisy

Zápalné objekty a nápisy

Celou performance se mužeme doladit dalším atraktivním efektem, vyjadřujícím cokoliv, co byste rádi řekli.